3D CRAYFISH

SG Crayfish sandacz

Sandacz złowiony na 3D Crayfish

Niesamowite odzwierciedlenie prawdziwego raka w dwóch wielkościach. Przynęta wykonana w systemie skanowania 3D prawdziwego raka. Kolejny już sezon, właśnie ta przynęta udowadnia swoją niesamowitą skuteczność w metodzie jig i nie tylko. Komory powietrzne umieszczone w korpusie, oraz szczypcach to szczegóły, które podczas uzbrojenia przynęty w specjalną główkę Stand-Up prezentuje ją w momencie uderzenia o dno identycznie do zachowania żywego raka, kiedy ten broni się w chwili zagrożenia. Zwijając przynętę wolno, bardzo blisko dna, Crayfish potrafi niesamowicie realistycznie pracować odnóżami, co na piaszczystym podłożu zakreśla drogę ucieczki poprzez smugę podwodnego kurzu. Każde krótkie podbicie, czy zwinięcie korbą kołowrotka pozwala tej przynęcie oszukać swoją pracą: okonia, szczupaka, oraz sandacza.

Hak offsetowy to drugi wariant uzbrojenia, bardzo skuteczny kiedy chcemy przynętę poprowadzić po płytkich, porośniętych stokach, oraz podwodnych łąkach. Jest to rozwiązanie pozwalające przynęcie bardzo wolno opadać, oraz komfortowo prowadzić ją w najbardziej pewnych – zarośniętych, czyli trudnych miejscach, gdzie drapieżnik najczęściej lubi się maskować.

Trzeci wariant uzbrojenia to system z małym hakiem offsetowym, który pozwala nam wpuszczać przynętę w zakrzaczone miejsca, oraz powalone drzewa pod lustrem wody. Konstrukcja i montaż właśnie trzeciego systemu, to 100% gwarancji na najtrudniejsze miejsca w które bez obawy możemy (dosłownie) wpuścić przynętę. Kompleksowe uzbrojenia, oraz niesamowicie realistyczny wygląd, pozwalają nam na zastosowanie przynęty w każdych warunkach. Bardzo łatwo w czasie prowadzenia ożywić przynętę, co pozwala na oszukanie najbardziej podejrzliwego drapieżnika.

Pamiętajcie, używając przynęt Savage Gear jest istotna Wasza wyobraźnia, nie zawsze należy trzymać się schematu. Eksperymentowanie, to nie tylko wspaniała frajda ale i szansa na przechytrzenie, zmanierowanego przez setki modelów przynęt, drapieżnika.